Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник STANLEY;Тип дриль ударна;Потужність 750 Вт;Продуктивність 54400 уд/хв;Швидкість 0-3200 об/хв;Вага 3,427 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Stanley |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.42 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Кейс. Додаткова рукоятка. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 16 мм |
| Максимальний крутний момент | 20.1 Нм |
| Наявність удару | є |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 3200 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 54400 уд/хв |
| Швидкозатискний патрон | є |








