Вентилятор LP AS9225H12 чорний 92x92x25мм для ПК безшумний ресурс 30000 часов
Вентилятор LP AS9225H12 чорний 92x92x25мм для ПК безшумний ресурс 30000 часов, фото 1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор LP AS9225H12
Ключові возможности и преимущества
  • Енергоефективність: Низкое енергопотребление позволяет економити на счетах за електроенергію.
  • Естетичний дизайн: Чорний цвет и компактні розміри ідеально вписуються в будь-який интерьер.
Технические параметри
СостояниеНовий
ТипКомпьютерні вентилятори
ЦветЧорний
Вес (кг)0,09
Ширина (мм)92
Длина (мм)92
ПакетOEM
Гарантійний срок12 месяцев
Висота (мм)25
Входное напряжение12 В
МатеріалиПластик
Вентилятор LP AS9225H12
Основні
ВиробникLogicPower
КолірЧорний
СтанНовий
Габаритні розміри
Висота25 мм
Ширина92 мм