Карабін Skylotec OBX TG Triple алюмінієвий трисекційний замок Trilock вага 80 г розривне навантаження 24 kN

Карабін Skylotec OBX TG Triple
Skylotec OBX TG — легкий овальний карабін із алюмінієвого сплаву, виготовлений за технологією гарячого кування. Завдяки трисекційному замку Trilock, він ідеально підходить для використання з широкими пристроями, забезпечуючи максимальну безпеку та зручність у експлуатації.
Овальна форма карабіна забезпечує оптимальне розташування пристроїв і плавне поводження мотузки, а ергономічний дизайн дарує надійність і простоту в користуванні.
Ключові можливості
- Овальна форма для оптимального розташування пристроїв і мотузок
- Ергономічний корпус забезпечує легке відкриття замка та зручність використання
- Посилені контактні ділянки для кращого ковзання мотузки та зносостійкості
- Гладка лінія між носиком та внутрішньою частиною карабіна полегшує встановлення та від'єднання від анкерів, інструментів та мотузок
- Замок Catch-free для запобігання зачепленню
- Стійкість до корозії
Технічні характеристики
- Матеріал: алюміній
- Замковий механізм: Trilock
- Ширина розкриття: 22 мм
- Розривне навантаження поздовжньої осі: 24 kN
- Розривне навантаження поперечної осі: 10 kN
- Розривне навантаження з відкритою засувкою: 7 kN
- Сертифікати: EN 362:2004/B, EN 12275:2013/B, UIAA
- Робоча температура: -30...50°C
- Вага: 80 г
- Розміри: 11.24 x 6.55 см
Карабін Skylotec OBX TG стане ідеальним партнером для професійних альпіністів, які прагнуть впевненості в обладнанні. Уявіть собі, що ви підкорюєте нову вершину — на кожному етапі вас супроводжує надійний інструмент, який допомагає зберегти баланс і безпеку. Завдяки легкому алюмінієвому сплаву, він не обтяжує ваш виїзд, а трисекційний замок забезпечує швидкий доступ до мотузки, коли це необхідно.
Для тих, хто шукає надійне та зручне рішення у світі альпінізму, карабін Skylotec OBX TG є відмінним вибором. Його характеристики підтверджені сертифікатами, а практичність підкреслена численними відгуками задоволених користувачів. Замовляйте в нашому інтернет-магазині та отримуйте його з доставкою прямо до ваших дверей!
Карабін Skylotec OBX TG Triple
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skylotec |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для промальпа |
| Вага, г | 80 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Форма | Овальні |
| Сертифікати | EN 362:2004/B, EN 12275:2013/B, UIAA |
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий сплав |
| Тип засувки | Trilock |
| Ширина розкриття, мм | 22 |
| Навантаження по поздовжній осі, kN | 24 |
| Тип фіксації | Тритактний автомат |
| Навантаження по поперечній осі, kN | 10 |
| Навантаження з відкритою клямкою, kN | 7 |

