Ліхтар тактичний з червоним світлом Fenix TK35R 5800 лм | Лімітована серія
Ліхтар Fenix TK35R — це передова тактична модель, спеціально розроблена для професійного використання. Він ідеально підходить для патрулювання, пошуково-рятувальних операцій, а також для складних місій на відкритому повітрі. Його потужний яскравий промінь та надійна конструкція роблять його незамінним інструментом у екстремальних умовах.
Ліхтар Fenix TK35R — це один із найкращих представників тактичного освітлення на ринку. Завдяки своїм високим характеристикам, таким як яскравість до 5800 лм, він підходить для професіоналів, які потребують надійного та ефективного освітлення в будь-яких умовах. Зручність заряджання через USB-C робить його ідеальним супутником для активного відпочинку та роботи.
Ключові можливості і переваги
- 5800 лм яскравість - потужне освітлення для будь-яких умов, що дозволяє легко освітлювати великі території.
- Червоне світло - збереження нічного зору під час виконання завдань, що вимагають обережності.
- 9 режимів роботи - широкий вибір режимів для адаптації до різних сценаріїв використання: від яскравого освітлення до економії енергії.
- Герметичність IP68 - повна водонепроникність, що забезпечує безпеку використання у дощову погоду або в умовах підвищеної вологості.
- Потужні світлодіоди - тривала робота завдяки надійним компонентам, здатним витримувати важкі умови експлуатації.
- Швидка зарядка через USB-C - можливість швидкої зарядки (до 2 годин) для незручного використання.
- Компактні розміри - легкість і зручність перенесення завдяки розмірам 154 х 43 мм.
- Гарантія 5 років - впевненість у якості та надійності продукту, що підтверджує його довговічність.
Технічні параметри
| Тип: | ручні ліхтарі |
| Призначення: | Тактичні, Пошукові, Поліцейські, Для полювання |
| Вага: | 342 г |
| Розміри: | 154 х 43 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Типи світлодіодів: | 4 х Luminus SFT25R (6500-7500К), 1 х Cree XEG |
| Максимальна яскравість: | 5800 лм |
| Дальність променя: | 610 м |
| Автономність: | до 105 годин на одному заряді |
| Кількість режимів: | 9 |
| Керування: | 2 хвостові кнопки та перемикач FlexiSensa |
| Джерело живлення: | 2 x 18650 |
| Зарядка: | через порт USB-C |
| Час заряджання: | 2 години |
| Матеріал корпусу: | алюміній A6061-T6 |
| Герметичність: | IP68 |
| Удароміцність: | 1 м |
| Вага (з акумуляторами): | 342 г |
Ліхтар Fenix TK35R відмінно підходить для різних життєвих сценаріїв. У випадку нічного патрулювання, ви отримаєте можливість чітко бачити в темряві завдяки його яскравому білу світлу. А коли потрібно зберегти нічний зір під час спостереження, просте переключення на червоний режим стане рятівним.
Купуючи Fenix TK35R, ви отримуєте надійний інструмент, який вирішує всі ваші завдання в екстремальних умовах. Завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів, ви можете бути впевнені в його довговічності та ефективності.
Ліхтар тактичний з червоним світлом Fenix TK35R 5800 лм | Лімітована серія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність елемента живлення | 4000 мАг |
| Влагозащита | вологонепроникний, пиленепроникний |
| Гарантія | 5 років |
| Дальність м. | 610 м |
| Додаткові функції | Зарядка через USB, STROBE режим |
| Заряджання через USB | Type-C USB |
| Призначення | Для полювання, Пошукові, Поліцейські, Тактичні |
| Розмір | 154 х 43 мм |
| Режими роботи | 9 |
| Світловий потік лм | 5800 |
| Світлодіод | 4 х Luminus SFT25R (6500-7500К), 1 х Cree XEG |
| Тип | ручні |
| Тип елемента живлення | 18650 |
| Тип товару | Ліхтарі |
| Цвет светодиода | білий, червоний |











