Камнерізний станок Lumag STM 350-800 потужність 2 кВт максимальна довжина різу 800 мм глибина різу 120 мм



Камнерізний станок Лумаг STM 350-800
Камнерізний станок Лумаг STM 350-800 - це потужний та надійний інструмент, призначений для мокрого різання плитки, каменю та мармуру. Завдяки своїй потужності 2 кВт, цей станок забезпечує точний і чистий різ, що робить його ідеальним вибором для професійного використання та домашніх майстерень.
Цей станок користується популярністю серед будівельників та дизайнерів завдяки своїй ефективності та відмінній якості різу. Ви можете замовити його в нашому інтернет-магазині з вигідними умовами доставки по всій Україні.
Ключові можливості і переваги
- Призначений для мокрого різання, що забезпечує тривалий термін служби диска і зменшує присутність пилу.
- Максимальна довжина різу 800 мм і глибина 120 мм, що дозволяє обробляти великі матеріали без проблем.
- Можливість різу під кутом 45° для створення ідеальних крайок та деталей.
- Потужний 2 кВт двигун з високою надійністю, що забезпечує ефективну роботу навіть при складних задачах.
- Швидкість обертання різального диска до 2800 об/хв для швидкого і якісного розрізання.
- Система водяного охолодження з резервуаром 37,8 л, що запобігає перегріванню та покращує якість різу.
- Міцна металева конструкція, що забезпечує тривалість експлуатації та стійкість станка.
- Живлення від мережі 230 В, що робить його сумісним з більшістю електромереж.
Технічні параметри
| Вага | 100 кг |
| Напруга | 230 В |
| Габарити в упаковці | 1240х600х650 мм |
| Потужність двигуна | 2,0 кВт |
| Габаритні розміри | 1240x550x1190 мм |
| Рівень звукової потужності | 85 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску | 72 дБ(А) |
| Клас захисту | IP54 |
| Розміри столу | 530х430 мм |
| Кут нахилу | 0 - 45° |
| Робоча швидкість | 80 м/с |
| Максимальна глибина різання | 120 мм |
| Об'єм охолоджуючої рідини | 37,8 л |
| Швидкість холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальна довжина різання | 800 мм |
Камнерізний станок Лумаг STM 350-800 ідеально підходить для професійних будівельників, які потребують надійного інструмента для різання мармуру та каменю. Наприклад, ви можете використовувати його для виконання якісних обробок на будівельному майданчику або для створення оригінальних виробів у власній майстерні.
Оберіть станок Лумаг STM 350-800 для вашої роботи, і ви отримаєте не тільки надійний інструмент, але й вигоду від його ефективності. У нашому інтернет-магазині ви можете легко замовити цей товар за вигідною ціною, а також ознайомитися з реальними відгуками від задоволених клієнтів.
Камнерізний станок Лумаг STM 350-800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ | 1240x550x1190 мм |
| Глибина різання | макс. 120 мм |
| Довжина різання | макс. 800 мм |
| Ємність охолоджувальної рідини | 37,8 л |
| Клас захисту | IP54 |
| Потужність двигуна | 2,0 кВт |
| Робоча швидкість | 80 м/с |
| Розміри столу | 530х430 мм |
| Швидкість холостого ходу | 2800 об./хв |
| Транспортні габарити | 1240х600х650 мм |
| Кут нахилу | 0 - 45° |
| Рівень звукового тиску | 72 дБ(А) |
| рівень звукової потужності | 85 дБ(А) |

