Бактерицидний облучувач BactoSfera OBB 15P OZONE 15 Вт для дезінфекції повітря до 20 м² з генерацією озону



Бактерицидний облучувач BactoSfera OBB 15P OZONE
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15P OZONE – це потужний і ефективний пристрій для дезінфекції повітря та поверхонь в приміщеннях до 20 м². Завдяки унікальній технології генерації озону, ви отримуєте надійний захист від вірусів, бактерій та грибків, що особливо актуально в періоди епідемій.
Цей опромінювач відкритого типу ідеально підходить для використання як вдома, так і в медичних установах, забезпечуючи швидке та ефективне кварцування. Висока якість та доступна ціна роблять його популярним вибором на ринку дезінфекційних засобів.
Ключові можливості та переваги
- Ефективне знищення вірусів і бактерій – передова технологія дезінфекції, що включає коронавірус SARS-CoV-2.
- Озонова бактерицидна лампа – посилює дезінфікуючий ефект, забезпечуючи додатковий рівень захисту.
- Легкість у використанні – простота в експлуатації, що дозволяє швидко налаштувати опромінювач у потрібному місці.
- Мобільність – компактні розміри (130x130x510 мм) дозволяють легко переносити пристрій з одного приміщення в інше.
- Універсальність застосування – підходить для різних середовищ: від домашніх умов до медичних установ.
- Доступна ціна – оптимальне співвідношення вартості та якості для споживачів, які піклуються про своє здоровʼя.
Технічні параметри
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габарити | 130x130x510 мм |
| Потужність | 15 Вт |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 15 Вт |
| Генерація озону | Так |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Довжина шнура | 1,5 м |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Площа приміщення | До 20 м² |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Ціль дезінфекції | Повітря та поверхні |
| Зона дії | 180° |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Підставка | Пластикова Ø 130 мм |
| Пульт ДУ з таймером | Немає |
| Рекомендуваний сеанс кварцування | Не більше 30 хв |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менше 10 хв |
В офісах, де можливе поширення вірусів, BactoSfera OBB 15P OZONE може використовуватися для дезінфекції приміщення в часи відсутності людей, суттєво знижуючи ризик інфекцій. Також, в медичних закладах, цей опромінювач допомагає підтримувати високі стандарти санітарії, що забезпечує безпеку пацієнтів.
Придбати BactoSfera OBB 15P OZONE в нашому інтернет-магазині – це розумний крок для тих, хто цінує своє здоровʼя та здоровʼя близьких. Замовте доставку за вигідною ціною та переконайтеся в ефективності цього приладу самі!
Бактерицидний облучувач BactoSfera OBB 15P OZONE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 15 Вт |
| Габарити | 130x130x510 мм |
| Генерація озону | Да |
| Зона дії | 180° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 15 Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 4,8 Вт |
| Призначення | Для садка та школи |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 20 м2 |
| Підставка | Пластикова Ø 130 мм |
| Провід | 1,5 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Немає |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |

