Тримач спінінга на лодка з ПВХ BVS FishingV2
Тримач спінінга на лодка BVS FishingV2 — оптимальний вибір для рибалок, які цінують зручність і надійність. Цей знімний аксесуар дозволяє фіксувати до двох вудок з діаметром ручок до 29 мм, що робить його універсальним для використання на різних моделях надувних човнів.
Завдяки своїм високоякісним матеріалам та продуманому дизайну, тримач забезпечує безпеку вашого риболовного спорядження, що є важливим аспектом під час активних риболовельних пригод. Придбати BVS FishingV2 — означає отримати надійний інструмент для вашого дозвілля.
Ключові можливості і переваги
- Універсальність — тримач підходить для більшості надувних човнів, що робить його ідеальним аксесуаром для риболовлі на воді.
- Легкість установки — просто закріплюється на борту човна, що дозволяє швидко підготуватися до риболовлі.
- Діаметр ручок до 29 мм — підходить для більшості вудок, що робить використання тримача максимально зручним.
- Легка вага 315 г — не обтяжує ваше спорядження, що важливо для комфортної риболовлі.
- Анодоване покриття — захищає від корозії, забезпечуючи тривалий термін служби навіть в суворих умовах.
- Знімний дизайн — дозволяє легко знімати тримач, коли він не потрібен, що спрощує транспортування.
- Комплектація — поставляється з усім необхідним для установки та використання, що економить ваш час і зусилля.
- Стильний вигляд — чорний колір та сучасний дизайн роблять тримач естетично привабливим доповненням до вашого спорядження.
Технічні параметри
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Матеріал | ПВХ |
| Діаметр балона | від 28 см до 52 см |
| Максимальний діаметр ручок вудок | до 29 мм |
| Глибина фіксації ручок | 135 мм (з заглушкою), не обмежена (без заглушки) |
| Вага | 315 г |
| Комплектація | тримач вудки, ПВХ-кронштейн, інструкція, упаковочний коробок |
| Кольори | чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручка |
| Кількість вудок | 2 |
| Довжина в упаковці | 21.0 см |
| Висота в упаковці | 7.0 см |
| Ширина в упаковці | 11.0 см |
Уявіть собі, що ви на риболовлі з друзями: завдяки тримачу BVS FishingV2 ви можете швидко розташувати вудки так, щоб кожен зміг ловити свою рибу, не відволікаючись на їх тримання. Або ж, сидячи на човні, ви з легкістю будете регулювати положення вудок, забувши про зайві клопоти.
Купити тримач BVS FishingV2 означає зробити свою риболовлю комфортною і безпечною. Цей аксесуар дозволяє зосередитися на процесі лову риби, а ваші вудки завжди будуть під рукою, що не тільки зручно, але й ефективно.







