Ліхтар Mactronic Flagger 650 500 Лм Double Cool White USB перезаряджуваний IPX3 магнітний чорний 2 режими





Ліхтар професійний Mactronic Flagger 650 (500 Lm) Double Cool White USB перезаряджуваний магнітний (PHH1073)
Ліхтар Mactronic Flagger 650 – це високоякісне акумуляторне джерело світла, що забезпечує потужність 500 Лм. Завдяки своїй функціональності і зручності використання, цей ліхтар підходить для професійних потреб та активного відпочинку.
Відзначаючи свою високу яскравість та дальність освітлення, Mactronic Flagger 650 стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, від роботи в майстерні до вечірніх прогулянок на природі.
Ключові можливості і переваги
- Світловий потік 500 Лм: Забезпечує яскраве освітлення, яке підходить для будь-яких зовнішніх і внутрішніх умов.
- Два режими роботи: Можливість вибору між різними режимами освітлення для оптимального використання в різних ситуаціях.
- Дальність освітлення до 154 м: Ідеально підходить для освітлення великих територій або для роботи на відстані.
- Водонепроникність IPX3: Захищає ліхтар від водяних бризок, що дозволяє використовувати його навіть у дощову погоду.
- Ударостійкість: Витримує падіння з висоти до 1 метра без втрати функціональності.
- Компактні розміри та легка вага: Зручний для перенесення, займає мало місця в рюкзаку або автомобілі.
- Зарядка через USB Type-C: Забезпечує швидку і зручну зарядку, без необхідності використовувати спеціальні адаптери.
- Гарантія 5 років: Підтверджує надійність і якість продукту, що робить покупку вигідною.
Технічні параметри
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Світловий потік | 500 Лм |
| Відтінок світла | Холодний білий |
| Дальність освітлення | 154 м |
| Ударостійкість | 1 м (при падінні на бетон) |
| Водонепроникність | IPX3 (захист від бризок) |
| Кількість режимів | 2 |
| Призначення | Для майстерень, повсякденного використання, для кемпінгу, риболовлі |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Ліхтар, кабель micro USB (50 см), інструкція |
| Гарантія | 5 років |
Уявіть, як ви користуєтеся Mactronic Flagger 650 під час вечірньої риболовлі, довгоочікувані моменти підсвічуються яскравим світлом. Або, наприклад, у вас є потреба відремонтувати автомобіль у темряві — з цим ліхтарем ви побачите всі деталі та зможете виконати роботу швидше. Замовте ліхтар у нашому інтернет-магазині та переконайтеся в його бездоганній якості!
Не пропустіть можливість купити надійний ліхтар за вигідною ціною! Відгуки задоволених користувачів підтверджують його ефективність та функціональність. Замовте Mactronic Flagger 650 вже зараз з доставкою до вашого міста!
Ліхтар професійний Mactronic Flagger 650
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mactronic |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ліхтарі |
| Гарантія | 60 мес. |
| Призначення | Для кемпінгу <unk> Для намету <unk> Для риболовлі <unk> Професійні" |
| Ціна | 1854 |
| Вага, г | 109 |
| Комплектація | Ліхтар — 1 шт.; Кабель USB Type-C (50 см) — 1 шт.; Інструкція українською мовою — 1 шт.; |
| Гарантійний термін, міс | 60 |
| Вага в пакованні, г | 160 |
| Тип | Ручні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Наявність | В наявності |
| Штрихкод | 5907596141283 |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7V 1500 mAh |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| Артикул | DAS303008 |
| Максимальнаерма роботи, год | 7 |
| Светодиод | TG2 3535 LED |
| УКТВЕД | 8513900000 |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Розміри, мм | 107x47x36 |
| Потужність світлового потоку, Лм | 500 |
| Оптична система | Гладкий алюмінієвий рефлектор, мінеральне гартоване скло |
| Дальність, м | 154 |
| Водонепроникність | IPX4 |
| Розміри паковання, мм | 145x70x45 |
| Захищеність | Водозахищені, Протиударні, Пилостійкі |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип заряджання | Type-C USB |
| Артикул для відтворення на сайті | DAS303008 |






