Фонарь велосипедний передній Mactronic Trailblazer 2000 Lm USB перезаряджуваний 7 режимів дальність 270 м повербанк





Велосипедний ліхтар передній Mactronic Trailblazer 2000 Lm USB Rechargeable ABF0163
Велосипедний ліхтар передній Mactronic Trailblazer 2000 Lm USB Rechargeable – це видатний пристрій для любителів активного відпочинку. Він забезпечує потужність світлового потоку в 2000 лм і освітлює простір на відстані до 270 метрів, що робить його ідеальним вибором для нічних велосипедних прогулянок. Завдяки функції повербанка, ви зможете заряджати свої пристрої в дорозі, а зручне керування та надійний корпус забезпечують максимальний комфорт і безпеку під час використання.
Основні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Відтінок світлового потоку | Нейтральний білий |
| Відстань освітлення | 270 м |
| Ударостійкість | 1.2 метра при падінні на бетон |
| Водонепроникність | IPX6 |
| Кількість режимів | 7 |
| Колір | Чорний |
| Вага з акумулятором | 225 г |
| Гарантія | 5 років |
Унікальний дизайн і функціонал
Ліхтар Mactronic Trailblazer виділяється не лише потужним світлом, але й продуманим дизайном. Він оснащений одним світлодіодом LUMINUS SST40 для дальнього світла і двома світлодіодами CREE XP-G3 для ближнього, що дозволяє забезпечити максимальне освітлення в різних умовах. Усі три світлодіоди можуть працювати одночасно, створюючи рівномірне освітлення дороги перед вами.
Ліхтар має 7 режимів роботи, включаючи три режими дальнього світла і два режими ближнього. Також передбачено миготіння і стробоскоп для подачі сигналів. Зручне керування здійснюється за допомогою двох кнопок, які підсвічуються в процесі використання, що дозволяє без труднощів перемикати режими навіть у темряві.
Надійність і захист
Mactronic Trailblazer має всі необхідні захисні системи, включаючи захист від короткого замикання, механічних пошкоджень і вологи. Корпус з анодованого алюмінію забезпечує захист від води за стандартом IPX6, а ударостійке виконання витримує падіння з висоти до 1.2 метра. Це робить ліхтар ідеальним вибором для використання в несприятливих погодних умовах і будь-яких походах.
Ліхтар також оснащений чотирирівневим індикатором заряду, який допомагає завжди бути в курсі стану батареї. Час повної зарядки пристрою складає від 3 до 5 годин, і ви можете використовувати стандартний micro USB кабель.
Застосування і сценарії використання
Mactronic Trailblazer ідеально підходить не лише для велосипедистів, але й для всіх, хто цінує надійність і потужне світло. Підходить для поїздок по нічним паркам, подорожей по складним маршрутам, а також для піших прогулянок і кемпінгу. Можливість використовувати його як ручний ліхтар або повербанк додає універсальності, що робить його незамінним супутником в будь-яких умовах.
Ліхтар легко встановлюється на велосипед і може бути надійно знятий в будь-який момент. Це дозволяє взяти його на прогулянку або використовувати як додаткове джерело світла на кемпінгу. Ви зможете бути впевнені, що з Mactronic Trailblazer ваші поїздки будуть безпечними і комфортними незалежно від часу доби.
Придбання і доставка
Не впустіть можливість купити велосипедний ліхтар передній Mactronic Trailblazer 2000 Lm USB Rechargeable в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вигідну ціну, швидку доставку і якісне обслуговування. Підтримайте свої активні захоплення з надійним і потужним ліхтарем, який стане вашим вірним помічником у нічний час.
Оформіть замовлення на Mactronic Trailblazer вже сьогодні і переконайтеся в його високих характеристиках і якості. Читайте відгуки інших користувачів і діліться своїми враженнями про цей товар!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mactronic |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DAS301524 |
| Артикул моделі | DAS301524 |
| Вага в пакованні, г | 375 |
| Вага, г | 225 |
| Тип | Велосипедний |
| Водонепроникність | IPX6 |
| Дальність, м | 270 |
| Захищеність | 140х80х75 |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Комплектація | Ліхтар — 1 шт.; Вбудований акумулятор Li-Ion 3.7V 5200 mAh - 1 шт; Еластичний хомут із тримачем для кріплення на велосипед — 1 шт.; Кабель micro USB — 1 шт.; Інструкція; |
| Максимальнаерма роботи, год | 60 |
| Потужність світлового потоку, Лм | 2000 |
| Призначення | Для велосипедів |
| Наявність | В наявності |
| Оптична система | TIR оптика, гладкий алюмінієвий рефлектор, мінеральне гартоване скло |
| Розміри, мм | 106х50х28 |
| Светодиод | Luminus SST40 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Ліхтарі |
| Тип заряджання | Micro USB |
| УКТВЕД | 8512100000 |
| Цвет светодиода | нейтральний білий |
| Ціна | 4308 |
| Штрихкод | 5907596135909 |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7V |



