Насос Bravo BTP12 Manometer електричний 12V 450 л/м 14.5psi двоступеневий для надувних човнів та сап-дошок





Насос Bravo BTP12 Manometer двоступеневий 12V 450 л/м 14.5psi електричний для надувних човнів та сап-дошок
Насос Bravo BTP12 Manometer – це потужний та надійний електричний насос, розроблений для надувних човнів, сап-дошок та інших виробів. Його двоступенева система гарантує швидке та якісне накачування, а автоматична зупинка при досягненні заданого тиску робить його використання легким та зручним.
З максимальною продуктивністю у 450 л/м та тиском до 14.5 psi, цей насос стає незамінним помічником для власників надувного спорядження. Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, його зручно брати з собою в поїздки на природу або на водойму.
Ключові можливості та переваги
- Двоступенева система накачування: Перший режим забезпечує високу продуктивність, другий – підвищує тиск до 14.5 psi, що робить процес накачування швидким і ефективним.
- Автоматична зупинка: Завдяки цій функції, насос самостійно зупиняється, як тільки досягається заданий тиск, запобігаючи перекачуванню.
- Висока продуктивність: Максимальна продуктивність у 450 л/м дозволяє швидко накачувати надувні човни та сап-дошки, економлячи ваш час.
- Компактність та легкість: Невеликі розміри і вага насоса роблять його зручним для транспортування, ідеально підходить для активного відпочинку.
- Довгі шланги та проводи: Це забезпечує зручність у використанні, навіть якщо насос знаходиться далеко від надувного виробу.
- Якісні матеріали: Насос виготовлений з надійних і довговічних матеріалів, що гарантує його довгий термін служби.
- Легка експлуатація: Інтуїтивно зрозуміле керування робить насос доступним для всіх, без спеціальних навичок.
- Сумка в комплекті: Зручна сумка для зберігання насоса допомагає підтримувати порядок та легкість транспортування.
Технічні параметри
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип насоса | Електричний |
| Кількість ступенів | Двоступеневий |
| Максимальний тиск, psi | 14.7 |
| Продуктивність, л/хв | 450 (турбіна), 160 (поршневий режим) |
| Довжина шланга | 1.7 м |
| Довжина проводів | 3 м |
| Розміри | 29х10х15 см |
Уявіть, як ви збираєтеся на рибалку з друзями. Думайте про те, як швидко і без зайвих зусиль накачати надувний човен? З насосом Bravo BTP12 Manometer це стає простим завданням. Всього за кілька хвилин ви зможете підготувати човен до спуску на воду, а завдяки автоматичній зупинці вам не доведеться переживати про те, що човен буде перекачаний.
Ще одне застосування насоса – це надувні сап-дошки. Якщо ви плануєте активно проводити час на воді, достатньо один раз підключити насос, і за лічені хвилини ваша сап буде готова до сплаву. Ви зможете приділити більше часу задоволенню від водних пригод і менше часу на підготовку.
Насос Bravo BTP12 Manometer здобув популярність серед користувачів завдяки своїй надійності та високій продуктивності. Відгуки покупців відзначають зручність у використанні, а також якість складання та матеріалів. Багато відзначають, що насос працює тихо та ефективно, що є суттєвим плюсом, особливо під час відпочинку на природі.
Якщо ви шукаєте, де купити насос Bravo BTP12, наш інтернет-магазин пропонує конкурентоспроможні ціни та швидку доставку. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені у високій якості товару та відмінному обслуговуванні.
Насос Bravo BTP12 Manometer двоступеневий 12V 450 л/м 14.5psi – це ідеальний вибір для всіх, хто цінує швидкість та якість накачування надувних виробів. Унікальні характеристики, такі як двоступенева система, автоматична зупинка та довгий шланг, роблять його незамінним помічником на водоймах та під час активного відпочинку. Замовляйте прямо зараз і будьте впевнені, що ваше спорядження завжди буде готове до використання!
Насос Bravo BTP12 Manometer двоступеневий 12V 450 л/м 14.5psi електричний для надувних човнів та сап-дошок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Насос |
| Тип насосу | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість щаблів | двоступеневий |
| Максимальний тиск, Psi | 14.7 |
| Максимальний тиск, атм | 1 |
| Перемикання ступенів насоса | автоматичне |
| Застосування | насос для Air-deck, насос для човна, насос для надувних атракціонів |
| Продуктивність поршневого режиму, л/хв. | 160 |
| Продуктивність турбіни, л/хв. | 450 |
| Тип компресора насоса | поршневий, турбіна |






