Акумулятор LiFePO4 DEE SPAEK 12 V 100 Ah Bluetooth литий-залізо-фосфатний для інвертора та човна BMS 100 A 1280 Wh вага 10 кг





Акумулятор LiFePO4 DEE SPAEK 12V 100Ah Bluetooth літій-залізо-фосфатний для інвертора і човна BMS 100A (1280Wh)
Акумулятор LiFePO4 DEE SPAEK 12V 100Ah Bluetooth літій-залізо-фосфатний для інвертора і човна BMS 100A (1280Wh) — це інтелектуальне рішення для автономного енергозабезпечення, що поєднує в собі колосальний ресурс до 15 000 циклів, вбудований Bluetooth-моніторинг і надлегку вагу 10 кг. Завдяки просунутій платі BMS на 100А і технології Deep Cycle, дана модель забезпечує безкомпромісну безпеку і стабільну роботу побутової техніки, сонячних станцій і човнових моторів в будь-яких умовах.
Ключові можливості
- Інтегрований Bluetooth 5.0 для моніторингу в реальному часі.
- Довговічність з можливістю до 15 000 циклів.
- Легка вага всього 10 кг для зручного перенесення.
- Безпечна експлуатація завдяки Smart BMS.
Технічні характеристики
- Тип акумулятора: LiFePO4 (Літій-залізо-фосфат).
- Номінальна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 100 А·г (1280 Вт·г).
- Ток розряду (BMS): 100 А (піковий вище).
- Ток заряду: до 50 А (рекомендований 20А).
- Кількість циклів: до 15 000.
- Габарити (ДхШхВ): 332 х 176 х 220 мм.
- Вага: 10 кг.
- Робоча температура: від -5°C до +45°C.
- Гарантія: 36 місяців.
В інтернет-магазині Vkladovke цю модель часто обирають для найрізноманітніших завдань:
Для дому та офісу акумулятор у парі з інвертором забезпечить роботу котла, холодильника, освітлення та інтернету протягом багатьох годин. Для риболовлі та відпочинку він стане відмінним тяговим акумулятором для човнового мотора, а в кемпінгу допоможе насолоджуватися комфортом далеко від цивілізації.
Купуючи акумулятор LiFePO4 DEE SPAEK 12V 100Ah, ви отримуєте надійне і безпечне рішення для вашого енергозабезпечення.
Переваги покупки в інтернет-магазині Vkladovke
- Гарантія 3 роки: офіційна підтримка від виробника, що підтверджує високу якість зборки.
- Професійна консультація: допоможемо підібрати інвертор або сонячне зарядне пристрій під цей акумулятор.
- Швидка доставка: відправляємо товар в день замовлення по всій Україні.
- Реальні відгуки: наші клієнти вже оцінили переваги переходу на LiFePO4 технології.
Як заряджати? Акумулятор підтримує три типи зарядки: від спеціального зарядного пристрою (14.6V), від сонячних панелей (через контролер) або від генератора автомобіля (через DC-DC пристрій). При використанні зарядки на 20А ви відновите 100% ємності всього за 5 годин.
Щоб купити акумулятор для інвертора або отримати розрахунок часу автономної роботи для вашої техніки, натисніть кнопку "Замовити" або "Отримати консультацію". Ми перезвонимо вам протягом кількох хвилин і відповімо на всі питання.
Акумулятор LiFePO4 DEE SPAEK 12V 100Ah Bluetooth літій-залізо-фосфатний для інвертора і човна BMS 100A (1280Wh) — це надійна інвестиція у ваш комфорт і енергонезалежність, яка буде справно служити вам довгі роки.



