Шліфувальний верстат з пилозбірником Holzmann MSM150ABS_400V потужність 4 кВт 2 швидкості шліфування



Шліфувальний верстат з пилозбірником Holzmann MSM150ABS_400V
Шліфувальний верстат з пилозбірником Holzmann MSM150ABS_400V є ідеальним рішенням для стрічкового шліфування металу, що забезпечує високу якість обробки і чистоту робочого місця. Завдяки потужному асинхронному двигуну, двом швидкостям шліфувальної стрічки і інтегрованій системі аспірації, цей верстат підходить як для професіоналів, так і для аматорів.
Ключові можливості
- Асинхронний двигун 4 кВт (3 фази) із захистом від перевантаження
- Інтегрована система аспірації з продуктивністю 850 м³/год
- 2 швидкості руху шліфувальної стрічки - 15 м/с і 30 м/с
- 2 робочі зони - передня для обробки торців і верхня для шліфування плоских поверхонь
- Прогумовані приводні вали
- Точне регулювання руху стрічки перемикачем
- Легка заміна стрічки за рахунок швидкозатискного механізму
- Графітова підкладка для мінімізації паразитного тертя
- Регулювання кута нахилу корпусу
- Міцна металева конструкція
- Сертифікація СЄ
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики
- Потужність двигуна: 4 кВт
- Швидкість шліфувальної стрічки: 15 м/с і 30 м/с
- Продуктивність аспірації: 850 м³/год
- Тип двигуна: асинхронний, 3 фази
Уявіть, що у вас є невелика металообробна майстерня, де ви регулярно стикаєтеся з різними матеріалами. З шліфувальним верстатом Holzmann MSM150ABS_400V ви можете легко адаптувати параметри обробки під конкретні метали, забезпечуючи ідеальну якість шліфування. Завдяки проробленій системі аспірації, ваше робоче місце завжди залишатиметься чистим і готовим до нових викликів.
Цей верстат стане незамінним помічником не тільки у великих виробництвах, але й у домашніх майстернях, де важливо поєднувати якість з комфортом. Його міцна металева конструкція і високі технічні характеристики роблять його надійним в усіх умовах.

